Kategorie blogów i awatary
 Oceń wpis
   
Reagując na sugestie blogerów w systemie BBlog została uruchomiona możliwość przeglądania blogów z uwzględnieniem ich kategorii - w każdej kategorii prowadzone są osobne rankingi blogów.

Prosimy o przypisywanie blogów do właściwych kategorii, co z pewnością umożliwi czytelnikom łatwiejsze dotarcie do interesujących ich informacji.

Dodatkowo dodaliśmy możliwość zdefiniowania "awatara", czyli symbolu graficznego wyświetlanego na listach wpisów i blogów. Wstępnie wygenerowaliśmy awatary wszystkim użytkownikom na podsttawie obrazka "o mnie", ale istnieje możliwość podmienienia ich w formularzu O mnie.

Mamy nadzieje, że powyższe zmiany ułatwią i uatrakcyjnią korzystanie z systemu BBlog.pl
Komentarze (3)
Zmiany w komentarzach. Kolejne ulepszenia
 Oceń wpis
   
Z przyjemnością informujemy, że wprowadzone zostało kolejne ulepszenie w systemie mające ułatwić zarządzanie komentarzami.

W konfiguracji bbloga dodaliśmy nowe opcje dotyczące zarządzana komentarzami czytelników.

1. Umożliwiliśmy zarządzanie sposobem wyświetlania komentarzy (domyślnym ustawieniem nadal są wątki, ale istnieje możliwość wyświetlania komentarzy chronologicznie od najnowszych do najstarszych). Konfiguracji dokonuje się na poziomie menu Ustawienia bloga

2. Dodaliśmy opcję pozwalająca na domyślne ukrywanie komentarzy użytkowników - komentarze będą wyświetlane dopiero po ich akceptacji w menu Ostatnie komentarze. Konfigurację wartości domyślnej należy dokonać w menu menu Ustawienia bloga, wartość tą można potem zmieniać dla poszczególnych wpisów.

Cały czas czekamy na wasze sugestie co jeszcze można by było ulepszyć.
Komentarze (4)
Nowość. Kategorie BBlog-a
 Oceń wpis
   
Prosimy o przypisywanie swoich blogów do kategorii (menu "Ustawienia bbloga"). Pozwoli to nam wkrótce uruchomić nowe sposoby prezentacji list blogów.

Jeśli mają Państwo jakieś uwagi, lub propozycje dotyczące rozszerzenia listy kategorii, prosimy o kontakt przy pomocy formularza kontaktowego
Komentarze (0)
Uwaga do czytelników BBlog!
 Oceń wpis
   
Link "formularz kontaktowy" znajdujący się w stopce blogów użytkowników nie służy do kontaktów z właścicielami blogów, ale do zgłaszania szeroko pojętych problemów administracyjnych - błędy w systemie, nadużycia regulaminu, propozycje zmian itp.

Jeśli osoba prowadzące bloga życzy sobie kontaktów emailowych ze swoimi czytelnikami powinna zamieścić odpowiednie dane na stronie "o mnie"
Komentarze (0)
Ważne zmiany w zabezpieczeniach.
 Oceń wpis
   
W trosce o bezpieczeństwo danych naszych użytkowników wprowadziliśmy w systemie filtry zabezpieczające przed atakami typu XSS (Cross Side Scripting).

Niestety tego typu środki mogą spowodować pewne utrudnienia przy wprowadzaniu nowych wpisów, szczególnie jeśli używany kod HTML jest bardzo skomplikowany, niepoprawny, lub kopiowany z
innych źródeł (np. z dokumentów MS Word).

Jeśli w Waszych wpisach po ich zapisaniu do systemu pojawiają się rozmaite "dziwne znaczki", a jesteście pewni, że kod HTML jest poprawny i nie zawiera złośliwego kodu, skontaktujcie sie z osobami administrującymi bblogiem przy użyciu formularza: http://www.bblog.pl/kontakt.html

Jeśli kopiujecie swoje wpisy ze źródeł zewnętrznych, używajcie do tego opcji "Wklej jako czysty tekst",
lub "Wklej z worda" dostępnych w panelu edycji wpisów.
Komentarze (0)
Witamy na blogu poświęconym systemowi BBlog
 Oceń wpis
   

Poniższy blog został założony by informować nowych i przyszłych użytkowników BBlog.pl o wszelkich ulepszeniach i poprawkach przeprowadzonych w systemie.


Dziś został zaprezentowany nowy wygląd strony głównej. Zmiany mogą się wydać kosmetyczne ale wprowadzają kilka rewolucyjnych elementów. Najistotniejszym z nich jest wyszukiwarka blogów. Dzięki temu narzędziu zdecydowanie łatwiej będzie można się poruszać w gąszczu postów i coraz większej ilości blogów. Zmianie uległy również listingi tagów, które są teraz bardziej przejrzyste i funkcjonalne. Innym ciekawym elementem jest również moduł najciekawszych dyskusji prezentujących ostatnio skomentowane wpisy.

Ekipa BBlog.pl jest w trakcie przygotowania innowacyjnych zmian, o których nie omieszkamy poinformować na poniższym blogu.

Jednocześnie czekamy na sugestie ze strony blogowiczów dotyczące nowych ulepszeń i funkcjonalności. Wszelkie uwagi są dla nas bardzo cenne.
Komentarze (4)
Najnowsze komentarze
2016-07-30 12:54
Tomek B:
Kolejne usprawnienia dla BBlogerów
Witam, niestety od dłuższego czasu nie działa opcja z "Wklej z Worda" . Kiedy to zostanie[...]
2015-10-22 15:43
kronos:
Jest wpis miesiąca!
Miło powitać, życzę powodzenia.
2014-06-10 16:29
stefan4321:
Nagrody dla autorów blogów firmowych
Wracajcie z konkursem. Może teraz ja wygram:)
2013-10-18 12:56
group:
Kategorie blogów i awatary
fajna platforma blogowa, no i Twoj blog
2013-10-04 20:26
moj.blog:
Możliwość edytowania szablonów
fajna platforma blogowa, no i Twoj blog
2013-07-23 13:59
andrzej soltysik :
Rozstrzygnięcie konkursu
andrzeja soltysika policja bije co bedzie
2013-02-18 12:20
doradcy finansowi:
Nagrody dla autorów blogów firmowych
Wcale nie zaproponowali Ci żadnego kredyty hipotecznego bo go nie brałeś tylko linkujesz do[...]
2013-01-18 11:29
mojeopinie:
Kolejne usprawnienia dla BBlogerów
Jak dla mnie świetnie platforma do blogowania.
2013-01-18 11:27
mojeopinie:
Nagrody dla autorów blogów firmowych
Gratulacje dla zwyciężców
2011-03-27 15:30
kredyty.:
Nagrody dla autorów blogów firmowych
bblog.pl to najlepsza platforma blogowa, nawet blogger.pl się nie umywa, takie moje zdanie.